fbpx
  • INFO@ISPANISKOSVAISES.LT

Kas mes esame?

Mūsų internetinės parduotuvės adresas yra: https://ispaniskosvaises.lt

Kokią asmeninę informaciją mes galime naudoti ir kodėl?

Klientų pateikti asmeniniai duomenys šioje svetainėje galimai bus naudojami šiems tikslams:

– kliento naršymo mūsų el. parduotuvėje pagerinti t.y. pritaikyti asmeniniams poreikiams;
– tik sutikus ir pačiam klientui nurodžius savo el. pašto adresą siųsti mųsū naujienlaiškį, kuris yra aktualus klientui bei galbūt informuoti apie dominančias prekes;
– suteikti trečiosioms šalims statistinę informaciją apie mūsų klientus, tačiau tai nebus naudojama vartotojo indentifikacijai;
– el. parduotuvei administruoti;
– taip pat mes galime rinkti ir panaudoti tik tokią informaciją, kurią Jūs siunčiate savo noru mums.
– pirkėjui atlikus apmokėjimą, pirkėjas taip sutinka su visais prieš tai paminėtais punktais.

Bendra atsakomybė:

– Pardavėjas neatsako už pirkėjo įvestus neteisingus duomenis į gavimo paskirtį t.y. miestas, tel.nr., paštomato adresas.
– Pardavėjas neatsako už tai, jog el. parduotuvėje vaizduojamų produktų spalvos, forma bei dydis neatitinka realaus prekių spalvų, formų, dydžių.

Apmokėjimas:

Pasirinkus norimus produktus bei nurodžius gavimo duomenis, apmokėti galite per el. bankininkystę. Apmokant per el. bankininkystę pirkėjas įveda kortelės duomenis ir iškart nukreipiamas į savo banko mokėjimo langą. Šis mokėjimo būdas yra ypač greitas, todėl pavedimą matysime per kelias minutes.

Prekių grąžinimas:

Jeigu prekė yra nekokybiška ar turi kitų trūkumų, tuomet pirkėjas privalo informuoti el. parduotuvės administraciją telefonu +370 (630) 53 577 per 24 valandas nuo siuntos atsiemimo.
El. parduotuvės administracijai patvirtinus, jog prekė yra nekokybiška ar turi kitų trūkumų, sumokėti pinigai bus grąžinti į tą pačią pirkėjo sąskaitą, iš kurios buvo atliktas apmokėjimas. Grąžinimas gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Netinkamą prekė pardavėjas parsisiunčia apmokėdamas pirkėjui už siuntimą. Pirkėjas yra atsakingas prekė išsiųsti atgal.
Netinkamos prekės likutis negali sudaryti mažiau nei 90% pilnos prekės, kitaip grąžinimas yra negalimas.

Galimi politikos pakeitimai:

Mūsų klientams rekomenduojame retkarčiais užsukti į skiltį „Privatumo politika“ ir įsitikinti, jog esate patenkinti vyraujančia politika. Taip pat norime informuoti, jog ateityje yra galimi pokyčiai šioje skiltyje, tad kartkartėmis turėtumete apsilankyti šioje skiltyje.

Kilus kitiems klausimams maloniai prašome susisiekti info@ispaniskosvaises.lt


Ispaniškos vaišės

Taip pat mus rasite:

Klaipėda, Tiltų g. 18 (senamiestis)
I-V 11:00 – 18:00
VI 11:00 – 15:00

© Visos teisės priklauso ispaniskosvaises. 2020